MAKSYMALIZUJ CZAS PRACY POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH Z SERWISEM TIR AUTO-VETTEN NOWY TUCHOM

Pojazdy ciężarowe, w tym TIR, auta dostawcze mają szerokie zastosowanie. Są m.in. wykorzystywane przy budowie dróg, w transporcie krajowym i międzynarodowym jak i lokalnej dystrybucji. Utrzymanie ciężarówki lub pojazdu dostawczego we właściwym stanie technicznym pozwala na płynne realizowanie codziennych zadań. Każda generacja pojazdów ciężarowych jest bardziej zaawansowana technologicznie. Nieustannie inwestujemy w nasz personel, sprzęt i systemy, aby oprócz wysokiej jakości części i pojazdów zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem przedsiębiorstwa oferującego transport drogowy towarów, czy menedżerem floty pojazdów ciężarowych, wiesz , że dyspozycyjność pojazdów jest kluczem do sukcesu Twojej firmy.

Przestój pojazdów TIR to utracony czas i przychody Twojej firmy. Dlatego nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół mechaników dołoży wszelkich starań, aby zapewnić jak najszybsze działanie Twojego taboru, bez uszczerbku dla jakości oferowanych przez Twoją firmę usług.

W codziennej pracy pojazd ciężarowy może być poddawany dużym obciążeniom na długich dystansach lub wykorzystywany do dostarczania towarów w mieście. Pamiętaj, że sprawne auto jest gwarancją realizacji zleconych usług. Gdy pojazd ulegnie awarii, potrzebujesz uczciwego, niezawodnego i renomowanego warsztatu samochodowego, który zajmie się serwisowaniem Twojego pojazdu, abyś mógł wrócić na drogę i do pracy. Dlatego też serwis pojazdów ciężarowych TIR Auto Vetten Nowy Tuchom dokłada wszelkich starań, aby świadczyć usługi szybko przy zachowanie wysokiej jakości.

serwis i naprawa pojazdów ciężarowych TIR

SERWIS TIR AUTO-VETTEN – TWÓJ GODNY ZAUFANIA PARTNER

serwis i naprawa pojazdów ciężarowych TIR

Warsztat TIR Auto Vetten jest uznanym serwisem pojazdów w województwie pomorskim, oferującym szeroką gamę usług naprawy samochodów osobowych i ciężarowych. Jesteśmy dumni z szacunku i reputacji, które zdobyliśmy przez wiele lat naszej działalności.

Nasz specjalistyczny warsztat samochodowy, szeroka gama nowoczesnego sprzętu i profesjonalny zespół mechaników dają gwarancję kompleksowej naprawy pojazdów ciężarowych. Nasz reputacja w połączeniu z wysoką jakością obsługi klienta oznacza, że jesteśmy serwisem TIR pierwszego wyboru w regionie.

Serwis TIR Auto Vetten zatrudnia najlepszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Profesjonalnie obsługujemy zarówno ciężarówki pod zabudowę, jak i ciągniki siodłowe. Wykwalifikowani mechanicy TIR to wsparcie naszych kontrahentów – możesz być pewien szybkiej naprawy swojej floty. Przekonaj się, że poradzimy sobie z każdą usterką.

WARSZTAT AUT CIĘŻAROWYCH AUTO-VETTEN – OFERTA

Serwis pojazdów ciężarowych Auto Vetten oferuje szeroki zakres usług konserwacji i napraw TIR i dostawczych w naszym warsztacie samochodowym w miejscowości Nowy Tuchom (pomiędzy miejscowościami Chwaszczyno i Żukowo).

Nasz personel i certyfikowani mechanicy mogą zapewnić wysokiej jakości usługi i dbać o szczegóły, aby Twoja ciężarówka była sprawna i mogła wrócić na drogę. Usługi obejmują podstawowy serwis samochodów ciężarowych, diagnostykę (w tym naprawę ABS), naprawę skrzyń biegów i tarczy sprzęgła. Zajmujemy się również naprawą i montażem mechanizmu różnicowego oraz naprawą zawieszenia i konserwacją układu hydraulicznego. Rozumiemy również, że komfort kierowcy jest ważnym aspektem bezpiecznej pracy. Nasi mechanicy mogą zapewnić naprawę układu chłodzenia (klimatyzacji) i ogrzewania.

serwis i naprawa pojazdów ciężarowych TIR

PRZYKŁADOWE NAPRAWY POJAZDÓW TIR

DIAGNOSTYKA SILNIKA CIĘŻAROWEGO

NAPRAWY I WYMIANA SILNIKA TIR

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA TIR

SERWIS UKŁADU ZAWIESZENIA POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

SERWIS UKŁADU HAMULCOWEGO AUT CIĘŻAROWYCH

SERWIS UKŁADU WYDECHOWEGO POJAZDÓW TIR

NAPRAWA UKŁADU KIEROWNICZEGO AUT CIĘŻAROWYCH

SERWIS SKRZYŃ BIEGÓW POJAZDÓW TIR

WYMIANA TARCZY SPRZĘGŁA W POJAZDACH CIĘŻAROWYCH

WYMIANA ROZRZĄDU W AUCIE CIĘŻAROWYM

WYMIANA ROZRUSZNIKA I ALTERNATORA W POJAZDACH CIĘŻAROWYCH

WYMIANA FILTRÓW I OLEJÓW W AUTACH CIĘŻAROWYCH

NAPRAWA UKŁADU ELEKTRYCZNEGO W POJAZDACH CIĘŻAROWYCH

SERWIS UKŁADU ELEKTRONICZNEGO W AUTACH TIR

SERWIS KLIMATYZACJI TIR

WULKANIZACJA SERWIS I WYMIANA OPON CIĘŻAROWYCH

USTAWIANIE GEOMETRII KÓŁ W POJAZDACH CIĘŻAROWYCH

WYMIANA AKUMULATORÓW W POJAZDACH TIR

Niezależnie czy jesteś właścicielem jednej ciężarówki czy floty 300 aut typu TIR, chętnie podejmiemy się serwisowania i napraw Twojego pojazdu. Będziemy dbać o terminowe przeglądy Twojej floty. Operatorzy ciężarówek potrzebują zintegrowanych rozwiązań serwisowych w zakresie pojazdów, aby sprawnie prowadzić swoją działalność. W pełni zintegrowane rozwiązania Auto Vetten obejmuje wysokiej jakości sprzęt, kompetentnych i doświadczonych mechaników, dobrej jakości części oraz profesjonalne wsparcie serwisowe.